Мікрохвильова піч Liberton LMW-2093E білий
Фото 3 |
Liberton LMW-2093E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LMW-2093E білий
Усі ціни 24 →LIBERTON LMW-2093E | 2 827 грн. |
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2093E | 2 949 грн. |
LIBERTON LMW-2093E | 2 813 грн. |
Микроволновая печь Liberton lmw-2093e, Silver, 700w, 20л, 5 уровней мощнос | 2 815 грн. |
Мікрохвильовка Liberton LMW-2093E | 2 699 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →