Електрогенератор Lifan 2.8GF-7
Фото 4 |
Lifan 2.8GF-7 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lifan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lifan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lifan 2.8GF-7
Усі ціни 7 →Бензиновый генератор LIFAN LF2.8GF-7 188005 | 15 010 грн. |
Генератор бензиновий Lifan LF2.8GF-7 101324-27 | 18 090 грн. |
Генератор бензиновый Lifan LF2.8GF-7 | 18 090 грн. |
Бензиновий генератор 2,8 кВт LIFAN LF2.8GF-7 електростартер | 14 995 грн. |
Генератор бензин/газ Lifan LF2.8GF-7 BG 101324-28 | 18 894 грн. |
Генератор бензин/газ Lifan LF2.8GF-7 BG | 18 894 грн. |
Газобензиновий генератор 2.8 кВт LIFAN LF2.8GF-7 BIFUEL з електростартером | 15 745 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →