Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Конвектори   /   LIFEX

Конвектор LIFEX Classic 800 R 0.8 кВт

Фото - Конвектор LIFEX Classic 800 R 0.8 кВт
Відео 1Фото 4
LIFEX Classic 800 R
Колір
Тип
конвектор
Нагрівальний елемент
кераміка з ІЧ обігрівом
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
800 Вт
Площа обігріву
8 м²
Функції
термостат
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
настінний
Габарити (ВхШхГ)
60x120x5 см
Вага
23 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIFEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIFEX.

Купити LIFEX Classic 800 R 0.8 кВт

Керамический обогреватель LIFEX Classic 800 R (бежевый)

Teplahatka.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 857 грн.

Керамічний обігрівач з терморегулятором LIFEX Classic 800 R | Бежевий | Керамічна панель з конвекцією

Маркетплейс: Rozetka.ua  Fex З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 090 грн.

Керамічна панель з терморегулятором LIFEX Classic 800 R (бежевий) Керамічний обігірівач

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТермоХ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 790 грн.

Динаміка цін на LIFEX Classic 800 R 0.8 кВт

Відеоогляди