Поїлка Lindo Li 733
Lindo Li 733 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lindo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lindo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lindo Li 733
Поїльник-непроливайка Lindo з силіконовою трубочкою, 6+ міс., 180 мл, зеле | 129 грн. |
Поїлка-непроливайка Lindo LI 733 з ручками і силіконовою трубочкою 180 мл | 146 грн. |
Поїлка-непроливайка Lindo LI 733 з ручками і силіконовою трубочкою 180 мл | 151 грн. |
Поїлка-непроливайка з ручками та силіконовою трубочкою 180 мл, зелений Lin | 164 грн. |
Поїлка-непроливайка з ручками та силіконовою трубочкою 180 мл, рожевий Lin | 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →