MESH система LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) (MX5503)
Відео 5Фото 6 |
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 4 антен(и), незнімні
Потужність передавача може бути обмежена, залежно від регіону поставки.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Velop Atlas Pro 6 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LINKSYS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LINKSYS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack)
Усі ціни 8 →Повторювач Wi-Fi Linksys MX5503-KE 2413474 | 16 623 грн. |
Linksys MX5503 | 16 187 грн. |
Linksys Velop Atlas Pro 6 (5400Mb/S A/B/G/N/Ax) 3Xap(Mx5503Ke3Packmx5500Mu | 16 440 грн. |
Linksys Velop Atlas Pro 6 (5400Mb/S A/B/G/N/Ax) 3Xap(Mx5503Ke3Packmx5500Mu | 16 851 грн. |
Маршрутизатор (роутер) LINKSYS Atlas Pro 6 Dual-Band 3-Pack (MX5503-KE) At | 16 368 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack)
Ціни на LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) | від 7 013 грн. | 7 пропозицій | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) | від 11 291 грн. | 4 пропозиції | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) | від 16 187 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →