Ігровий манеж Lionelo Lene
Lionelo Lene |
Колір | | Тип | складаний | Призначення | ігровий | Матеріал стінок | сітка | Додатково | бічний вхід колеса з фіксаторами сумка для транспортування | Розміри (розкладений) (ДхШхВ) | 100x100x75 см | Розміри (складний) (ДхШхВ) | 92x21x21 см | Країна походження бренду | Польща | Дата додавання на E-Katalog | січень 2023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
|
| Манеж детский Lionelo Fie Blue Navy (LO-LENE Blue NAVY)Производитель: Lionelo ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 2 899 грн. | | |
|
| Дитячий манеж Lionelo LENE Blue Navy (LO-LENE BLUE NAVY)манеж, від народження, бічні дверцята, колеса, сумка для транспортування, синій Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 985 грн. | | |
|
| Дитячий манеж Lionelo LENE Blue Navy (LO-LENE BLUE NAVY) LO-LENE BLUE NAVYманеж, від народження, бічні дверцята, колеса, сумка для транспортування, синій Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 2 899 грн. | | |
|
| Ігровий манеж Lionelo Lene Grey Scandi 21201489Від 6-ти місяців
Ігровий манеж Lionelo Lene ідеально підходить для ігор Вашої дитини. Манеж оснащений сітчастими вст... щеавками, що дозволяє бачити малюку все, що відбувається навколо, лазом на блискавці. У складеному вигляді манеж займає мало і складається зручну сумку для перенесення.
Ви можете купити ігровий манеж Lionelo Lene і завжди мати під рукою безпечне місце для ігор Happyland.uaЗ нами 2 роки (Харків) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 754 грн. | | |
|
| Lionelo Дитячий манеж Lionelo LENE Blue Navy (LO-LENE BLUE NAVY) LO-LENE B+ 101 грн бонус, манеж, від народження, бічні дверцята, колеса, сумка для транспортування, синій Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 2 899 грн. | | |
Динаміка цін на Lionelo Lene