Вимикач Livolo VL-C702IP
Фото 7 |
Livolo VL-C702IP |
|
Механізм сенсорного вимикача світла із захистом IP44 (від бризок). Підходить для використання на вулиці. Може бути встановлений горизонтально чи вертикально. Сенсор підсвічується синім та червоним кольором. Використовується з рамкою із загартованого скла.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Livolo VL-C702IP
Усі ціни 12 →Механизм сенсорный выключатель 2 сенсора IP44 Livolo (VL-C702-IP) | 1 308 грн. |
Механизм сенсорный выключатель 2 сенсора с защитой от брызг Livolo (VL-C70 | 1 308 грн. |
Сенсорний вимикач із захистом від бризок 2 сенсора Livolo золотий скло (VL | 1 578 грн. |
Сенсорный уличный выключатель Влагозащищенный 2 сенсора Livolo белый стекл | 1 578 грн. |
Сенсорный уличный выключатель Влагозащищенный 2 сенсора Livolo черный стек | 1 578 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →