Вимикач Livolo VL-C702R
Фото 7 |
Livolo VL-C702R |
|
Механізм сенсорного радіокерованого вимикача. Може бути встановлений горизонтально чи вертикально. Сенсор підсвічується синім та червоним кольором. Використовується з рамкою із загартованого скла. Кріпиться до монтажної коробки гвинтами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Livolo VL-C702R
Усі ціни 8 →Механизм сенсорный радиоуправляемый выключатель Livolo 2 канала (VL-C702R) | 1 657 грн. |
Механизм сенсорный радиоуправляемый выключатель 2 сенсора Livolo (VL-C702R | 1 657 грн. |
Механізм сенсорний радіокерований вимикач 2 сенсора Livolo (VL-C702R) | 1 657 грн. |
Сенсорний радіокерований вимикач Livolo 2 каналу білий скло (VL-C702R-11) | 1 232 грн. |
Механізм сенсорний радіокерований вимикач Livolo 2 каналу (VL-C702R) | 948 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →