Вимикач Livolo VL-C702SR
Фото 7 |
Livolo VL-C702SR |
|
Механізм сенсорного прохідного/перехресного вимикача із функцією радіокерування. Призначений для регулювання яскравості ламп, що димуються, за допомогою пульта дистанційного керування. Встановлюється горизонтально чи вертикально. Сенсор підсвічується синім та червоним кольором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Livolo VL-C702SR
Усі ціни 8 →Механизм сенсорный проходной радиоуправляемый выключатель Livolo 2 канала | 2 065 грн. |
Механизм сенсорный проходной радиоуправляемый выключатель 2 сенсора Livolo | 2 065 грн. |
Механізм сенсорний прохідний радіокерований вимикач 2 сенсора Livolo (VL-C | 2 065 грн. |
Сенсорний радіокерований прохідний вимикач Livolo 2 каналу білий скло (VL- | 1 466 грн. |
Сенсорний радіокерований прохідний вимикач Livolo 2 каналу сірий скло (VL- | 1 466 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →