Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Аксесуари до велосипедів   /   Велоліхтарі   /   Longus

Мигалка Longus 5 LED

Фото - Велоліхтар Longus 5 LED
Longus 5 LED
Тип
мигалка
Діодів (шт.)
5 шт.
Режимів роботи
4
Джерело живлення
2хААА
Вага мигалки
41 г
Матеріал корпуса
пластик
Захист від вологи
+
Кріплення
жорстке
Швидкознімне кріплення
Дата додавання на E-Katalog
січень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longus.
Як вибрати потужний велосипедний ліхтарХороші велоліхтарі дозволяють добре бачити дорогу та бути помітним для інших учасників дорожнього руху.

Купити Longus 5 LED

Фара задня Longus BRAKE 5 LED 1 ф-ція + гальмо (чорний) 398587

Заднє світло з 5 потужними світлодіодами і вбудованим акселерометром, що фіксує гальмування велосипеда і висвітлює всі п'ять... щедіодів одночасно з гальмуванням. Функції: постійне світло (1LED), стоп-сигнал (5LED). У комплект входять 2 батареї AAA. Водонепроникний корпус і дуже хороша видимість з боку. Індикатор низького заряду акумулятора (світиться червоним кольором, коли заряд акумулятора низький). Зручне кріплення, підходить для всіх діаметрів сидінь. Регульований вертикальний кут світла. Вага: 53г
Velomarket.org.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
350 грн.

Фара задня Longus BRAKE 5 LED 1 ф-ція + гальмо (чорний) 398587

Заднє світло з 5 потужними світлодіодами і вбудованим акселерометром, що фіксує гальмування велосипеда і висвітлює всі п'ять... щедіодів одночасно з гальмуванням. Функції: постійне світло (1LED), стоп-сигнал (5LED). У комплект входять 2 батареї AAA. Водонепроникний корпус і дуже хороша видимість з боку. Індикатор низького заряду акумулятора (світиться червоним кольором, коли заряд акумулятора низький). Зручне кріплення, підходить для всіх діаметрів сидінь. Регульований вертикальний кут світла. Вага: 53г
Velotime.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Світло заднє Longus BRAKE 5 LED 1 функція + гальмо, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ASB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
420 грн.

Комплект велосипедного світла: FIVE 5+5LED передній Longus 5LED/4 ф-ції + задній 5LED/4 ф-ції, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ASB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
471 грн.

Заднє велосипедне світло з функцією гальма 5 LED чорне Longus (398587)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bike&Water З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
462 грн.

Динаміка цін на Longus 5 LED