WEB-камера Lorgar Rapax 701
Відео 5Фото 20 |
Lorgar Rapax 701 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorgar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorgar.
Купити Lorgar Rapax 701
Усі ціни 89 →Lorgar Rapax 701 Streaming 2K Pink (LRG-SC701PK) | 2 718 грн. |
Lorgar Rapax 701 Streaming 2K Pink (LRG-SC701PK) | 2 718 грн. |
Веб-камера Lorgar Rapax 701 Streaming 2k Blue (lrg-sc701bl) | 2 791 грн. |
Веб-камера LORGAR Rapax 701 Streaming 2K White (LRG-SC701WT) | 2 999 грн. |
Lorgar Rapax 701 Streaming 2K Blue LRG-SC701BL | 2 509 грн. |
Японська матриця
Lorgar Rapax 701 - веб-камера на базі великого фотосенсора Sony Exmor з фізичним розміром 1/3 дюйма, що можна порівняти з бюджетними смартфонами. Здатна записувати і транслювати відео в двох роздільних здатності: 2560х1440 пікселів при частоті 30 кадрів в секунду, або 1920х1080 при підвищених 60 FPS. На вибір є три кольори: синій, білий і рожевий.
Автофокус та шторка
Об'єктив складається із шести лінз, широкий кут огляду 75 градусів, чотириразовий цифровий зум, корекція балансу білого залежно від умов освітлення та шторка для конфіденційності. Передбачено автоматичне фокусування, тоді як у веб-камер простіше зазвичай фіксований фокус на нескінченність. Підключається за допомогою кабелю USB Type-C довжиною 2 метри.
Фільтрування шумів
Два вбудовані стереомікрофони вловлюють голос на відстані до 3 метрів і при цьому ефективно відфільтровують сторонні шуми. Сумісна з операційними системами Windows, MacOS та Android. Остання забезпечує підтримку у тому числі смарт-телевізорів та ТВ-боксів. Комплектне кріплення вміє повертатися на 360 градусів, а також сумісне з триноги з різьбленням 3/8 дюйма.
Що основного - якості картинки: у 2к якість гарна, проте тільки 30 фпс, або ж фуллхд і 60 фпс. Для якісного зображення обов'язково потрібне гарне освітлення.
Роз'єм Type-С, це великий плюс.
Кріплення на монітор тривці і зроблено якісно. Є шторка що закриває об'єктив, у сучасному світі це необхідність.