Трансмісійне мастило Lotos ATF IID 1 л (WK-K108720-0H0)
Lotos ATF IID 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lotos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lotos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lotos ATF IID 1 л
Олива трансмісійна синтетична LOTOS ATF IID, 1л WKK1087200H0 | 290 грн. |
Олива трансмісійна LOTOS Oil ATF IID 1л (WK-K108720-0H0) | 336 грн. |
Олія трансмісійна синтетична 1л (в ГУР) ATF Dexron IID LOTOS, WK-K108720-0 | 355 грн. |
Модификації Lotos ATF IID
Ціни на Lotos ATF IID |
---|---|---|---|---|
Lotos ATF IID 1 л | від 290 грн. | 3 пропозиції | ||
Lotos ATF IID 5 л | від 1 467 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →