Ехолот (картплоттер) Lowrance Hook Reveal 5 SplitShot ( 000-15503-001)
Відео 3 |
Lowrance Hook Reveal 5 SplitShot
Тип:ехолот-картплоттер
Глибина сканування:до 152 м
Потужність випромінювача:500 Вт
Кількість променів:2 шт
Кількість частот:3 шт
Функції:GPS
Діагональ екрану:5 "
Розміри:185x109x84 мм
Всі характеристики
Характеристики Hook Reveal 5 SplitShot
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lowrance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lowrance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lowrance Hook Reveal 5 SplitShot
Эхолот Lowrance Hook Reveal 5 splitshot 000-15504-001 | 16 400 грн. |
Ехолот Lowrance Hook Reveal 5 splitshot | 16 400 грн. |
Ехолот Lowrance HOOK REVEAL 5 SPLITSHOT ROW ICEMACHINE | 21 014 грн. |
Ехолот Lowrance Hook Reveal 5 SplitShot | 17 220 грн. |
GPS-ехолот Lowrance HOOK Reveal 5 SplitShot | 16 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →