Трансмісійне мастило Luxe Super 80W-90 GL-5 3 л (542)
Luxe Super 80W-90 GL-5 3L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxe Super 80W-90 GL-5 3 л
Масло трансмиссионное LUXE Супер 80W-90 GL-5 (ТАД17і) (Канистра 3л.) OM-54 | 543 грн. |
Luxe Супер 80W-90 GL-5 (3л) | 812 грн. |
LUXE Супер ТАД17і 80W-90 (3л) | 382 грн. |
Модификації Luxe Super 80W-90 GL-5
Ціни на Luxe Super 80W-90 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Luxe Super 80W-90 GL-5 1 л | від 142 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxe Super 80W-90 GL-5 3 л | від 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxe Super 80W-90 GL-5 20 л | від 2 205 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →