Духова шафа Luxor HB 730 R CH
Фото 5 |
Luxor HB 730 R CH |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor HB 730 R CH
Luxor Prestige class HB 730 (980) Rustik Champagne | 14 970 грн. |
Духовой шкаф электрический Luxor HB 730 R СH (980) UNIQUE Rustik Colorverg | 15 970 грн. |
Духова шафа електричний Luxor HB 730 R CH пісочне скло, білий, слонова кіс | 15 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →