Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Вбудована техніка   /   Духові шафи   /   Luxor

Духова шафа Luxor HB 920 Rustik

Фото - Духова шафа Luxor HB 920 Rustik
Відео 3Фото 2
Luxor HB 920 Rustik
Колір
Головне
Типелектрична духова шафа
Оформленняретро
Органи управлінняповоротні
Об'єм72 л
Температура готування50 – 250 °C
Функції та можливості
Режими готуваннягриль
конвекція
Кількість режимів7 шт.
Функціїтермостат
таймер
автоматичне відключення
Додатково
Кількість стекол дверцят3
Напрямні дектелескопічні
Очищення внутрішніх стіноккаталітичне
очищення парою
Інше
Клас енергоспоживанняA++
Потужність підключення3.1 кВт
Габарити (ВхШхГ)59.5x59.5x53 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)590x560x560 мм
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.

Купити Luxor HB 920 Rustik

Luxor HB 920 RUSTIK Classico UNIQUE + 3 скло дверей ретро беж+ камінь для піци у подарунок

Колір бежевий Тип Електричний Клас енергоспоживання А++ Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 57.5-59.0 x 56-56.5 x 51,0 - 56,0 см см Габарити (ВхШхГ) 59.5 x 59.5 x 53.0 см см Керування духовкою Механічні ручки Кількість програм 7 Вага 34 кг Вага в упаковці 37 кг Країна виробник Німеччина Гарантія 12 місяців офіційної гарант... щеії від виробника
Bto.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
12 770 грн.

Духова шафа електрична Luxor HB 920 RUSTIK Vintage Classico UNIQUE + камінь для піци у подарунок , пісочне скло, кремовий, с

Маркетплейс: Rozetka.ua  OPTFOR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 970 грн.

Духовий шкаф електричний Luxor HB 920 RUSTIK Classico + Luxor Solid 622 Individual Stop and Go 3D BG Keep Warm, бежевий (ком

Маркетплейс: Rozetka.ua  OPTFOR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
26 840 грн.

Динаміка цін на Luxor HB 920 Rustik

чудова модель, дуже сподобалося
8 березня 2023
задоволені
Стильний дизайн, проста панель управління, безліч режимів: гриль, конвекція, класичний режим та їх комбінація ,3 скла дверцят ,що дуже важливо . Усі страви готуються шедеврально! Духова шафа Luxor ідеальний помічник на кухні . Користуємося і варильною поверхнею цієї ж фірми
Їх немає
користуюся Luxor HB 920 Rustik місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Додати відгук
Відеоогляди