Духова шафа Cata MDS 7208 X
Cata MDS 7208 X 2020 рікнапрямні білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata MDS 7208 X
Усі ціни 10 →Cata Cata MDS 7208 X (07001507) | 14 619 грн. |
Духова шафа електрична Cata Mds 7208 X | 13 321 грн. |
Духовой шкаф электрический Cata Mds 7208 X | 13 309 грн. |
Духова шафа Cata MDS 7208 X | 13 296 грн. |
Духовка електрична Cata MDS 7208 X (07001507) | 13 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cata MDS 7208 X
Ціни на Cata MDS 7208 X |
---|---|---|---|---|
Cata MDS 7208 WH | від 13 575 грн. | 46 пропозицій | ||
Cata MDS 7208 X | від 13 296 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →