Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Mackie
Навушники

Mackie MP-120

Фото - Навушники Mackie MP-120
Mackie MP-120
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм) / адаптер /
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюдвосторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість102 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Інше
Комплектаціясиліконові насадки
чохол
Офіційний сайтmackie.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mackie 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mackie.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Mackie MP-120

Усі ціни 10 →

Навушники Mackie MP-120

Mackie MP-120 - In-ear навушники для сценічного моніторингу, дротові, 1 динамічний драйвер, опір 32 Ом, 20-20000 Гц, чутливіс... щеть 102 дБ/мВ, знімні драйвери з...
Portativ.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 653 грн.

Навушники Mackie MP-120 (вушні монітори)

Навушники Mackie MP-120 (вушні монітори) — це професійне рішення для тих, хто потребує максимально точного контролю звуку як... щена сцені, так і в студії. Модель створена з урахуванням вимог музикантів, вокалістів та звукорежисерів, де кожна деталь має значення. Завдяки продуманій конструкції та якісним компонентам ці вушні монітори дозволяють повністю зануритися у звук без сторонніх
Musician.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Mackie MP-120

Вушні монітори Mackie MP-120
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Навушники з мікрофоном Mackie MP-120

Навушники з мікрофоном Mackie MP-120 — внутрішньоканальні монітори для студійного та сценічного використання, що забезпечують... щепрозоре, збалансоване звучання у діапазоні 20 Гц–20 кГц завдяки динамічному одноелементному перетворювачу; конструкція із низькопрофільним корпусом і комплектом амбушюрів (піна, силікон, подвійний фланець) гарантує надійну фіксацію, комфорт і кращу пасивну ізоляцію від сторонніх шумів; відключуваний MMCX-кабель і позолочений адаптер 1/4" підвищують практичність і сумісність з обладнанням, а 1,5‑метровий провід і мала вага (~30 г) роблять їх зручними для тривалого носіння; імпеданс 32 Ω і чутливість 102 dB/mW роблять модель придатною для підключення до портативних плеєрів, інтерфейсів і сценічних моніторів, а жорсткий кейс у комплекті забезпечує безпечне транспортування.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 682 грн.

Mackie MP-120 (301474)

Soundstudio.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 493 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Mackie MP-120