Аудіоінтерфейс Mackie Onyx Artist 1-2
Відео 10Фото 5 |
Mackie Onyx Artist 1-2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mackie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mackie.
Купити Mackie Onyx Artist 1-2
Усі ціни 7 →Аудіоінтерфейс Mackie Onyx Artist 1•2 | 5 800 грн. |
Звукова карта Mackie Onyx Artist 1•2 | 5 800 грн. |
Звуковая карта MACKIE Onyx Artist 1-2 | 5 800 грн. |
Аудиоинтерфейс MACKIE Onyx Artist 1•2 | 5 800 грн. |
USB аудіоінтерфейс Mackie Onyx Artist 1•2 | 4 899 грн. |
Mackie Onyx Artist 1•2 | 5 800 грн. |
Аудіоінтерфейс MACKIE Onyx Artist 1•2 (226457) | 5 800 грн. |
Сучасна начинка
Американський бренд Mackie, відомий багатьом як виробник студійної/концертної акустики та мікшерних пультів, з недавніх пір вийшов на ринок звукових карт. І вони одразу зайшли з козирів. Незважаючи на належність до початкового рівня, звуковий інтерфейс Mackie Onyx Artist 1-2 може похвалитися сучасною начинкою XMOS xCore 200 + перетворювачі CS4272 з підтримкою частоти дискредитації 192 кГц і вражаючим співвідношенням сигнал/шум 100 дБ. Чисто за характеристиками це вже цікавіше за половину звукових карт початкового рівня, розрахованих на домашні студії. А ще Onyx Artist 1-2 чудово виглядає.
Високласний фірмовий преамп Onyx
Стає цікавішим, коли справа доходить до тестування преампів. Аудіовхід тут лише один (Jack/XLR), але який! Фірмовий преамп Onyx за загальною якістю та деталізацією звучання приділяє більшість звукових карт у його ціновій категорії та знаходиться як мінімум на одному рівні з Focusrite та Presonus. Деякі музиканти кажуть, що вони навіть кращі. Він дуже чисто звучить, приємно дивує високим рівнем деталізації, має вражаючу гучність при практично повній відсутності шуму, а при записі вносить мінімум динамічних спотворень за частотним діапазоном.
Каризний драйвер
Але це частково нівелюється проблемними драйверами, які вередують залежно від операційної системи. У тестового зразка з часом почав знижуватися рівень вхідної гучності. Хоча регулятор залишався в тому ж положенні, а гучність не змінювалася в установках Windows. А кілька разів вона просто «відвалювалася». Доводилося втикати та виткати кабель. І, судячи з відгуків у мережі, це не поодинокий випадок ― у когось усе працює без проблем, у когось спостерігаються подібні відвали або сильні затримки під час запису, які вирішуються встановленням драйверів AsIO4ALL. Здавалося б, цю проблему вирішити не так уже й складно, але скарги періодично з'являються і донині.