Аудіоінтерфейс Behringer U-PHORIA UM2
Відео 29Фото 6 |
Behringer U-PHORIA UM2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Behringer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Behringer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Behringer U-PHORIA UM2
Усі ціни 9 →Звукова карта Behringer UM2 BE-0613 | 3 068 грн. |
Аудіоінтерфейс / звукова карта Behringer UM2 | 2 370 грн. |
Аудиоинтерфейс Behringer U-PHORIA UM2 | 3 068 грн. |
Звуковая карта Behringer U-Phoria UM2 | 2 340 грн. |
USB аудіоінтерфейс Behringer UM2 | 2 999 грн. |
ще 4 пропозиції
2 3 0 4 |
Найдоступніший аудіоінтерфейс із фантомним живленням. Підключав Superlux HO8 (так само є відгук від мене). Живиться від USB. Індикатор вхідного сигналу та кліпування розташований на лицьовій панелі, зручно. Є вихід на навушники із можливістю прямого моніторингу, шик! Зверху розташовані три регулятори, чувст. мікрофона, чувст. інструментального каналу та гучність на виході для навушників. Компактний розмір. Із мікрофоном затримок немає. Тим, хто шукає дешевий інтерфейс рекомендую. простота у використанні, дуже компактний, відмінний сигнал нічого надприродного ви не отримаєте Валерій Л.: користуюся Behringer U-PHORIA UM2 кілька місяців |
Показано 1 з 11 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
13 листопада 2020, 23:04
Странности характеристик #
Это нормально, что в одном источнике пишут, что эта карточка на 16 бит, а тут на 24 бита?
Теперь не знаешь кому верить, но если брать чисто сравнением, то скорее всего 16 бит. Обманывают нас тут немного
anonim
6 травня 2019, 05:33
Опишите комплектующие поставляемого устройства #
Что именно идет в комплекте по мимо самого устройства? Есть ли кабель подключения через USB порт к компьютеру-ноутбуку, и т.п. ?
6 березня 2021, 18:07
Здравствуйте, можно ли к ней подключить динамический микрофон? #
У меня LG imperdance 400
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →