Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кухонні комбайни   /   Magio

Кухонний комбайн Magio MG-210 фіолетовий

Фото - Кухонний комбайн Magio MG-210 фіолетовий
Magio MG-210 фіолетовий
Колір
Типкухонна машина
Комплектація
Насадкинемає
блендер
фуд-процесор
відцентрова соковитискач
соковитискач для цитрусових
Аксесуаринасадка / гак для замішування тіста
ніж для подрібнювача
4 насадки для нарізки/шаткування
диск для дерунів
Характеристики
Об'єм чаші для подрібнення1.5 л
Об'єм блендера1.5 л
Потужність750 Вт
Кількість швидкостей25
Імпульсний режим
Інше
Матеріал чаші блендерапластик
Матеріал корпусапластик
Відсік/підставка для насадок
Дата додавання на E-Katalogлютий 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.

Купити Magio MG-210 фіолетовий

Кухонний комбайн Magio MG-210

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Magio MG-210 Кухонна машина MG-210

Вид - електричний, Матеріал - пластик, Кількість предметів - 1, Особливості - регулювання ступеня помолу, Підставка - відсутня, Колір - сріблястий
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
597 грн.

Електричний гравітаційний подрібнювач спецій Magio Прозорий зі сріблястим (MG-210)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
396 грн.

Подрібнювач спецій Magio MG-210

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vendedor З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Magio MG-210 фіолетовий