Вафельниця Magio MG-398
Magio MG-398 білий жовтий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-398
Усі ціни 44 →Вафельниця Magio MG-398 | 1 068 грн. |
Вафельниця Magio MG-398 | 810 грн. |
Вафельниця Magio МG-398 | 946 грн. |
Вафельниця Magio MG-398 | 1 131 грн. |
Вафельница Magio MG-398 | 902 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Magio MG-398:
- Конус для приготування рожков
Модификації Magio MG-398
Ціни на Magio MG-398 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-398 | від 751 грн. | 46 пропозицій | ||
Magio MG-397 | від 699 грн. | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →