Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Мікрохвильові печі   /   Magio

Мікрохвильова піч Magio MG-404 чорний

Фото - Мікрохвильова піч Magio MG-404 чорний
Magio MG-404
Колір
Об'єм
20 л
Потужність мікрохвиль
700 Вт
Органи управління
поворотні з кнопками
Поворотний столик
Діаметр столика
255 мм
Рівнів потужності
5
Функції
розморожування
автоприготування / 8 програм /
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
ручка на дверцятах
Дисплей
LED
Захист від дітей
Габарити (ВхШхГ)
26.2x45.5x35.1 см
Офіційний сайт
magio.ua
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.

Купити Magio MG-404 чорний

Усі ціни 23 →

Піч мікрохвильова Magio МG-404 (404МG)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 399 грн.

Мікрохвильова піч Magio мg-404, Black, 700w, 20 л, звичайна (соло), таймер, відкриття дверцят ручкою

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 472 грн.

Magio MG-404

Тип перемикачів/Кнопки + поворотний перемикач|Кількість грилів/Ні|Тип управління/Механічне|Відкривання дверцят/Ручка|Габарити... ще(ВхШхГ)/26,2 х 45,5 х 35,1 см|Напрямок відкриття/Вліво|Рівнів потужності/5|Вага/10,6 кг|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Блокування від дітей/Немає|Приготування без поворотного столу/Немає|Бренд/Magio|Вихідна потужність мікрохвиль/700 Вт|Об'єм камери/20 л|Комплектація/Мікрохвильова піч, Інструкція, Гарантійний талон, Поворотний стіл|Тип НВЧ/Соло|Посилання на сайт виробника/https://magio.ua/catalog/mikroxvilova-pich-mg-404/|Діаметр піддону/25,5 см|Режими/Розморожування, Розігрів|Додаткові особливості/Звуковий сигнал, Таймер|Колір корпусу/Чорний
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 559 грн.

Мікрохвильова піч Magio МG-404, Black, 700W, 20 л, звичайна (соло), таймер, відкриття дверей ручкою

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 455 грн.

Мікрохвильова піч Magio MG-404

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 554 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Magio MG-404 чорний