Ваги Magio MG-695
Відео 3Фото 9 |
Magio MG-695 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-695
Усі ціни 22 →Ваги кухонні Magio MG-695 | 694 грн. |
Magio MG-695 | 720 грн. |
Кухонные весы MAGIO MG 695 | 605 грн. |
Ваги кухонні електронні Magio MG-695 | 695 грн. |
Ваги кухонні MAGIO MG-695 | 699 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ваг Magio MG-695:
- Сенсорне управління
Модификації Magio MG-695
Ціни на Magio MG-695 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-918 | від 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Magio MG-791 | від 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Magio MG-696 | від 459 грн. | 2 пропозиції | ||
Magio MG-694 | від 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Magio MG-695 | від 605 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →