Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Magnetic

Тримач / авто зарядка Magnetic CT218

Фото - Тримач / авто зарядка Magnetic CT218
Фото 3
Magnetic CT218
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
105x62x62 мм
Вага
110 г
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnetic 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnetic.

Купити Magnetic CT218

Magnetic Тримач в авто Magnetic CT218 Black Red

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
209 грн.

Універсальний автотримач холдер Magnetic H-CT218 на присосці

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
350 грн.

Магнітний автомобільний тримач для телефону Magnetic H CT218 чорний (H-CT218) H-CT218

Маркетплейс: Rozetka.ua  Labx З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
315 грн.

Тримач магнітний холдер на присосці на скло та торпеду Magnetic H-CT218 Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Trends З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Магнітний тримач для телефону в автомобіль Magnetic H-CT218

Маркетплейс: Rozetka.ua  Twerly Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
330 грн.

Динаміка цін на Magnetic CT218