Прожектор Magnum FL ECO LED 20 (90008792)
Magnum FL ECO LED 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnum FL ECO LED 20
Прожектор LED Magnum FL ECO 20W 6500К IP65 90011659 | 199 грн. |
Прожектор MAGNUM FL ECO LED 20Вт slim 6500К IP65 (90011659) 90011659 | 251 грн. |
Прожектор MAGNUM FL ECO LED 20Вт slim 6500К IP65 (90011659) | 258 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →