Перфоратор Makita HR4002
Відео 4Фото 7 |
Професійний мережевий перфоратор для будівельних та демонтажних робіт. Оснащений двигуном потужністю 1050 Вт та пневматичним механізмом, що забезпечує велику силу удару (6.1 Дж). Перфоратор Makita HR4002 може свердлити з ударними рухами (швидкість обертання до 680 об/хв, частота до 2500 уд/хв) або довбати, як ударний молоток. Можливість свердління без удару не передбачена конструкцією інструменту.
Між патроном та редуктором знаходиться розчіпна муфта для захисту від зворотного удару при заклинюванні оснастки. Патрон вміщує використання насадок формату SDS Max. За допомогою бурів можна робити в бетоні отвори діаметром до 40 мм, а коронками – до 105 мм. Долото в патроні можна зафіксувати у 12 позиціях (через кожні 30°). Кабель живлення має довжину 5 м. До перфоратора додаються пластиковий кейс, додаткова рукоятка та обмежувач глибини.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita HR4002
Усі ціни 30 →Перфоратор Makita HR4002 + кейс | 18 283 грн. |
Перфоратор Makita HR 4002 HR4002 | 17 999 грн. |
Перфоратор Makita HR4002 | 21 275 грн. |
Перфоратор Makita HR4002 в кейсі | 18 283 грн. |
Перфоратор Makita HR4002 SDS-MAX (HR4002) | 23 143 грн. |
По роботі часто доводиться займатися демонтажем цегляних і бетонних перегородок, іноді доводиться виносити і капітальні несучі стіни. Міцні марки бетону простіше спочатку різати, а потім добивати, а легкий бетон і цегла простіше відразу виносити перфоратором. У будь-якому випадку хороший потужний перфоратор потрібний обов'язково. Мій колишній перфоратор DWT пропрацював близько чотирьох років і побачив чимало, зокрема, тричі відвідував ремонтну майстерню. Вчетверте згорів двигун і знову ремонтувати його вже не став. Заробіток дозволили купити по-справжньому хороший інструмент, адже Макіта це один із визнаних лідерів ринку професійного електроінструменту. Інструмент рівня ПРО. Його тільки береш до рук і розумієш, що річ дуже серйозна. Працює у двох режимах: ударне свердління та чистий удар. Двигун дуже солідний, більше кіловат. До того ж низькооборотний редуктор перетворює більшу частину цієї енергії на потужний момент, що крутить. Щоб таке зусилля не било руками при клині бура, у ньому є спеціальна розчіпна муфта. Частота ударів невелика, 2500 за хвилину, але енергія вражає, працювати по твердих поверхнях, що кришиться, можна тільки в захисних окулярах. Крихітка розлітається дуже енергійно. Потужний професійний набій SDS max. У порівнянні з SDS+, він має збільшений майже вдвічі діаметр хвостовика і вп'ятеро більшу площу контакту для передачі зусилля удару. Завдяки такому посиленню патрон може передавати на піку потужний удар 6+ Дж і крутити бур по бетону діаметром до 40мм. Чотири сантиметри в бетоні! Ну і на закуску скажу, що кабель має п'ятиметровий. Важить більше шести кілограмів, що при тривалій роботі відчувається, руки втомлюються. У комплекті немає перехідника на SDS+. |