Ручний відпарювач Maltec HDS 5000W
Фото 13 |
Maltec HDS 5000W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maltec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maltec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maltec HDS 5000W
Усі ціни 7 →Ручний відпарювач Maltec HDS5000W 1500 Вт | 1 323 грн. |
Ручний відпарювач пароочисник Maltec HDS5000W 1500 Вт 107521 | 1 688 грн. |
Ручний відпарювач 1500 Вт 7в1 Maltec HDS5000W Польща | 1 670 грн. |
Ручний відпарювач MalTec HDS5000W 1500 Вт 0.28 мл Червоно-чорний | 1 499 грн. |
Ручний відпарювач парова щітка Maltec HDS5000W 1500 Вт 107521 | 1 688 грн. |
Парова праска Maltec HDS5000W (107521) 7в1 1500 Вт 280 мл Чорний | 1 499 грн. |
Ручний відпарювач Maltec HDS5000W 7в1 | 1 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →