Штатив Manfrotto MK055XPRO3-3W (MK055XPRO3-3W)
Відео 5Фото 6 |
Manfrotto MK055XPRO3-3W |
|
Швидкий поворот центральної колони в горизонтальне положення. Кріплення EasyLink.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Manfrotto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Manfrotto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Manfrotto MK055XPRO3-3W
Штатив Manfrotto MK055XPRO3-3W | 15 582 грн. |
Фотоштатив Manfrotto 055 ALU 3-S KIT 3W HEAD (MK055XPRO3-3W) | 15 582 грн. |
Manfrotto MK055XPRO3-3W | 15 582 грн. |
Набір Manfrotto MK055XPRO3-3W | 18 543 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →