Міні-круїзер Maraton Penny 44
Відео 2Фото 8 |
Maraton Penny 44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Penny 44
Усі ціни 8 →Пенніборд Maraton Penny 44 (Синій) з колесами, що світяться. | 692 грн. |
Пенниборд Maraton Penny 44 однотонний з світяться колесами фіолетовий (буз | 790 грн. |
Пенніборд Maraton Penny 44 однотонний зі світними колесами зелений (салато | 650 грн. |
Пенніборд Maraton Penny 44 однотонний зі світними колесами чорний | 650 грн. |
Пенниборд Maraton Penny 44 однотонний з світяться колесами синій | 650 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →