від 1 790 грн.Тип: тип: електричний, міжосьова: 130 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 829 грн.Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне - бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 / 600 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 149 грн.Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 692 грн.Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 450 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 261 грн.Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне) / бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 687 грн.Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 390 / 490 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 731 грн.Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 540 грн.Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 8 786 грн.Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне), міжосьова: 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 538 грн.Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне, міжосьова: 500 / 600 / 900 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 862 грн.Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь