Рушникосушарка MARIO Mario 600x900 (1.1.0702.01)
Фото 2 | від 6 237 до 8 910 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації MARIO Mario 5
Характеристики
MARIO Mario 600x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Mario 600x900:
- Площа приміщення, що обігрівається — 4.1 м2
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Mario 600x900
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Маріо 900х630 / 500 мм нержавіюча сталь 1.1.07 | 7 484 грн. |
Mario Mario Марио 900х630/500 4820111351282 | 8 910 грн. |
Рушникосушка водяна Маріо Mario 900x500 1.1.0702.01.P | 7 574 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Марио 900x630/500 - 1.1.0702.01.P | 6 237 грн. |
Водяна рушникосушарка MARIO MARIO 900x630/500 (1.1.0702.01.P) | 7 128 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо