Рушникосушарка MARIO Mario-I TR 630x1100
Фото 4 | від 11 631 до 14 540 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:електричний, об'ємна драбинка Потужність:200 Вт Функції:терморегулятор, таймер |
Модифікації MARIO Mario-I 2
Характеристики
MARIO Mario-I TR 630x1100 |
|
Регулювання температури в трьох режимах: 40 °, 45 °С, 50 °С. Таймер дозволяє встановити час нагрівання на 3 або 6 годин і перемикати режим роботи рушникосушки на постійний нагрів. Ступінь захисту: IP44.
Підключення до мережі ліворуч або праворуч.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Mario-I TR 630x1100
Сортувати
Електрична рушникосушарка Mario Маріо-І 1100х630/160 TR К 2.3.6402.11.P | 14 540 грн. |
Mario Mario Марио-I 1100х630/160 TR К (2.3.6402.11.P) | 14 540 грн. |
Електрична рушникосушка Mario Маріо-I 1100x630 TR 2.3.6402.11.P | 14 540 грн. |
Mario Маріо-І 1100х630/160 TR К (2.3.6402.11.P) | 12 020 грн. |
Mario Рушникосушарка електрична Mario Маріо-І 1100х630/160 TR К - 2.3.6402 | 11 631 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо