Будівельний степлер Master Tool 41-0904
Відео 1Фото 4 |
Master Tool 41-0904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 41-0904
Усі ціни 10 →Степлер MASTERTOOL (41-0904) | 584 грн. |
Степлер Mastertool Профі 4-14 мм (41-0904) | 584 грн. |
Степлер MASTER TOOL меблевий 4-14мм 41-0904 | 541 грн. |
Степлер ресорний Mastertool GM ПРОФІ для скоби 4-14 мм 11,3*0,7 мм, плавне | 584 грн. |
Степлер ресорний MASTERTOOL, скоба R53 4-14мм, плавне регулювання сили уда | 613 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →