Будівельний степлер Bosch HT 8 0603038000
Bosch HT 8 0603038000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch HT 8 0603038000
Усі ціни 7 →Степлер ручной Bosch HT 8 0603038000 | 509 грн. |
Степлер ручний Bosch HT 8 0603038000 | 596 грн. |
Степлер Bosch HT 8 (0603038000) | 596 грн. |
Будівельний степлер Bosch HT 8 (11.4 мм) (0603038000) 0603038000 | 596 грн. |
Степлер ручной Bosch HT 8 0603038000 | 596 грн. |
Bosch Степлер ручний HT8 0603038000 | 507 грн. |
Степлер ручной Bosch HT8 2609255858 | 511 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →