Швейцарський ніж Master Tool 79-0126 (79-0126)
Фото 5 |
Master Tool 79-0126 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-0126
Мультитул Mastertool Швейцарський ніж MAXI (79-0126) | 380 грн. |
Мультитул MASTERTOOL GM "Швейцарський ніж MAXI" 7в1 пластикова ручка (79-0 | 380 грн. |
Мультитул MASTERTOOL "Швейцарський ніж MAXI" 7в1 пластикова ручка 79-0126 | 480 грн. |
Мультитул Mastertool 7-в-1 швейцарський ніж Maxi (79-0126) | 381 грн. |
Мультитул "Швейцарський ніж MAXI" 7-в-1, пластикова ручка MASTER TOOL 79-0 | 326 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →