Стрем'янка Master Tool 79-1057 147 см
Фото 6 |
Master Tool 79-1057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1057 147 см
Усі ціни 6 →Стремянка металлическая MASTERTOOL (79-1057) | 1 686 грн. |
Стрем'янка MasterTol Мастер 7 сходинок (79-1057) | 1 686 грн. |
Драбина MasterTool 79-1057 | 1 686 грн. |
Драбина MasterTool GM металева"МАЙСТЕР" 7 сходинок, h = 1470 мм, max 150 к | 1 686 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 7 сходинок h 1470 мм max 150 кг 79-1 | 2 360 грн. |
ДрабинаMastertool металева "МАСТЕР" 7 сходинок h=1470 мм max 150 кг 79-105 | 1 686 грн. |
Модификації Master Tool 79-1057
Ціни на Master Tool 79-1057 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1053 59 см | від 1 056 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 79-1054 81 см | від 1 166 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 79-1055 100 см | від 1 323 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-1056 125 см | від 1 222 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-1057 147 см | від 1 686 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-1058 169 см | від 1 859 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-1059 195 см | від 2 048 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 79-1050 213 см | від 2 253 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →