Стрем'янка Master Tool 79-1059 195 см
Фото 6 |
Master Tool 79-1059 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1059 195 см
Усі ціни 7 →Стрем'янка MasterTol Мастер 9 сходинок (79-1059) | 2 048 грн. |
Драбина MasterTool 79-1059 | 2 048 грн. |
Драбина MasterTool GM металева"МАЙСТЕР" 9 сходинок, h = 1910 мм, max 150 к | 2 048 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 9 сходинок, h 1910 мм (79-1059) | 2 191 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 9 сходинок h 1910 мм max 150 кг 79-1 | 2 867 грн. |
Драбина Mastertool металева "МАСТЕР" 9 сходинок h=1910 мм max 150 кг 79-10 | 2 048 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 9 ступенів 1910 мм 150 кг 79-1059 | 2 048 грн. |
Модификації Master Tool 79-1059
Ціни на Master Tool 79-1059 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1053 59 см | від 1 056 грн. | 6 пропозицій | ||
Master Tool 79-1054 81 см | від 1 166 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1055 100 см | від 1 323 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1056 125 см | від 1 222 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1057 147 см | від 1 686 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1058 169 см | від 1 859 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1059 195 см | від 2 048 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1050 213 см | від 2 253 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →