Стрем'янка Eurogold Steel Home 215 110 см
Eurogold Steel Home 215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurogold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurogold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurogold Steel Home 215 110 см
Усі ціни 19 →Стрем'янка EuroGold Steel home 215 (5 ступенів) | 899 грн. |
Стремянка EuroGold Steel home 215 | 910 грн. |
Металева драбина-стрем'янка EuroGold Steel home 215 (5 сходинок) | 1 059 грн. |
Лестница Eurogold STEEL HOME 215 BLUE (EG-215 BLUE) ЕГ-215 BLUE | 1 064 грн. |
Стрем'янка Eurogold STEEL HOME 5 сходинок (215) | 1 133 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Eurogold Steel Home 215
Ціни на Eurogold Steel Home 215 |
---|---|---|---|---|
Eurogold Steel Home 213 64 см | від 679 грн. | 15 пропозицій | ||
Eurogold Steel Home 214 87 см | від 786 грн. | 13 пропозицій | ||
Eurogold Steel Home 215 110 см | від 899 грн. | 19 пропозицій | ||
Eurogold Steel Home 216 133 см | від 1 180 грн. | 21 пропозиція | ||
Eurogold Steel Home 217 156 см | від 1 500 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →