Стрем'янка Master Tool 79-1053 59 см
Фото 6 |
Master Tool 79-1053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 79-1053 59 см
Усі ціни 7 →Стремянка металлическая MASTERTOOL (79-1053) | 1 056 грн. |
Драбина MasterTool 79-1053 | 1 056 грн. |
Драбина MasterTool GM металева"МАЙСТЕР" 3 сходинки, h = 590 мм, max 150 кг | 1 056 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 3 сходинки, h 590 мм (79-1053) | 1 109 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 3 сходинки h 590 мм max 150 кг 79-10 | 1 478 грн. |
Драбина Mastertool металева "МАСТЕР" 3 сходинки h=590 мм max 150 кг 79-105 | 1 056 грн. |
Драбина металева MASTERTOOL "МАЙСТЕР" 3 ступені 590 мм 150 кг 79-1053 | 1 056 грн. |
Модификації Master Tool 79-1053
Ціни на Master Tool 79-1053 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 79-1053 59 см | від 1 056 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 79-1054 81 см | від 1 166 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1055 100 см | від 1 323 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1056 125 см | від 1 528 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1057 147 см | від 1 686 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1058 169 см | від 1 859 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1059 195 см | від 2 048 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 79-1050 213 см | від 2 253 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →