Пістолет для герметика Master Tool 80-0235
Master Tool 80-0235 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 80-0235
Усі ціни 6 →Пистолет для герметика MASTERTOOL (80-0235) | 160 грн. |
Пістолет для герметиків Mastertool Профи (80-0235) | 160 грн. |
Пістолет для герметиків MASTERTOOL GM 300 мм ПРОФІ (80-0235) | 160 грн. |
Пістолет для герметиків MASTERTOOL ПРОФІ 300 мм 80-0235 | 260 грн. |
Пістолет для герметиків Mastertool 300 мм ПРОФІ 80-0235 | 160 грн. |
Пістолет для герметиків MASTERTOOL ПРОФІ 300 мм 80-0235 | 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →