Обприскувач Master Tool 92-9401
Відео 1Фото 5 |
Master Tool 92-9401 |
|
Латунна регульована насадка. Комплект запасних ущільнювачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9401
Усі ціни 11 →Опрыскиватель ручной MASTERTOOL "Comfort" (92-9401) | 158 грн. |
Обприскувач MasterTool 92-9401 | 158 грн. |
Обприскувач пневматичний Mastertool 1 л (92-9401) | 158 грн. |
Обприскувач пневматичний MASTERTOOL GM ручний "Comfort" 1 л (92-9401) | 158 грн. |
Пневматичний обприскувач Mastertool 92-9401s - 1 л (DR-000069961) TRG-1806 | 180 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Master Tool 92-9401
Ціни на Master Tool 92-9401 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 92-9401 | від 158 грн. | 13 пропозицій | ||
Master Tool 92-9402 | від 189 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 92-9403 | від 252 грн. | 11 пропозицій | ||
Master Tool 92-9404 | від 284 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →