Обприскувач Master Tool 92-9807
Фото 17 |
Master Tool 92-9807 7 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9807
Опрыскиватель аккумуляторный MASTERTOOL "Harvest" (92-9807) | 1 575 грн. |
Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL Harvest. 7 л, 12 V, 2 Ah (92-9807) | 1 654 грн. |
Обприскувач аккумуляторний MASTERTOOL Harvest 7 л 12 V 2 Ah 92-9807 | 2 444 грн. |
Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL Harvest 7 л 12 V 2 Ah 92-9807 | 1 575 грн. |
Обприскувач акумуляторний Mastertool Harvest жовтий плечовий на 7 л 92-980 | 1 811 грн. |
Модификації Master Tool 92-9807
Ціни на Master Tool 92-9807 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 92-9807 | від 1 575 грн. | 5 пропозицій | ||
Master Tool 92-9810 | від 1 701 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →