Обприскувач Master Tool 92-9516
Фото 10 |
Master Tool 92-9516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9516
Усі ціни 13 →Опрыскиватель аккумуляторный MASTERTOOL "Classic" (92-9516) | 1 890 грн. |
Обприскувач акумуляторний MasterTool Classic комбінований 16 л (92-9516) | 1 890 грн. |
Акумуляторний обприскувач MasterTool 92-9516 | 1 890 грн. |
Обприскувач акумуляторний MASTERTOOL GM "Classic" комбінований 16 л, 12V, | 1 890 грн. |
Обприскувач акумуляторний Mastertool 92-9516s - 16 л комбінований (DR-0000 | 2 444 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →