Обприскувач Master Tool 92-9716
Фото 6 |
Master Tool 92-9716 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9716
Усі ціни 16 →Опрыскиватель аккумуляторный MASTERTOOL "Premium" (92-9716) | 1 701 грн. |
Обприскувач акумуляторний MasterTool Premium 16 л (92-9716) | 1 701 грн. |
Акумуляторний обприскувач MasterTool 92-9716 | 1 701 грн. |
Обприскувач акумуляторний Mastertool Premium 12 В 12 А·год 16 л (92-9716) | 1 701 грн. |
Обприскувач акумуляторний "Premium". 16 л, 12 V, 8 Ah MASTERTOOL Жовтий (2 | 2 253 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Master Tool 92-9716
Ціни на Master Tool 92-9716 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 92-9712 | від 1 575 грн. | 12 пропозицій | ||
Master Tool 92-9716 | від 1 701 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →