Обприскувач Master Tool 92-9408
Фото 4 |
Master Tool 92-9408 8 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 92-9408
Усі ціни 12 →Опрыскиватель ручной MASTERTOOL (92-9408) | 599 грн. |
Обприскувач MasterTool (92-9408) | 599 грн. |
Обприскувач ручний Mastertool 8 л (000069801) | 737 грн. |
Обприскувач пневматичний MASTERTOOL GM 8 л, штанга 43 см (92-9408) | 599 грн. |
Обприскувач ручний Mastertool 92-9408s - 8 л (DR-000069801) TRG-46172 | 770 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Master Tool 92-9408
Ціни на Master Tool 92-9408 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 92-9408 | від 599 грн. | 14 пропозицій | ||
Master Tool 92-9410 | від 630 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →