Матрац Matroluxe Futon 1 135х180
Фото 4 |
Модифікації Matroluxe Futon 1 30
Характеристики
Matroluxe Futon 1 135х180 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Matroluxe Futon 1 135х180:
- Чохол — бязь (білий або кольоровий) або жаккард
Де купити Matroluxe Futon 1 135х180
Сортувати
Матрац TOPPER-FUTON 1 (ТОПЕР-ФУТОН 1) 135x180 | 2 087 грн. |
Матрац топпер MatroLuxe Topper-futon 1/Топер-футон 1 жакард 135х180 (00199 | 2 087 грн. |
Топер Matroluxe Topper-futon 1 135х180 см (0019976241) | 2 087 грн. |
Топпер MatroLuxe Футон 1 135x180 | 3 464 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Topper FUTON 1 135x180 см | 2 087 грн. |
Закрити
Рекомендуємо