Матрац Matroluxe Rose 70x190
від 8 176 до 12 935 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:пружинний (незалежний) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Rose 14
Характеристики
Matroluxe Rose 70x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Rose 70x190
Сортувати
Matroluxe Матрац Butterfly Rose/Роуз Matroluxe 70x190 | 12 925 грн. |
MatroLuxe Роуз двусторонний (700х1900х240) 0001495354 | 9 856 грн. |
Матрас Matroluxe Butterfly Rose двусторонний 70х190 | 10 282 грн. |
MatroLuxe Роуз двусторонний (700х1900х240) 0001495354 | 12 925 грн. |
Матрац каркасний пружинний MatroLuxe Butterfly Rose/Роуз двосторонній 70x1 | 12 925 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо