Матрац Matroluxe Futon 1 120х190
Фото 4 |
Модифікації Matroluxe Futon 1 30
Характеристики
Matroluxe Futon 1 120х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Matroluxe Futon 1 120х190:
- Чохол — бязь (білий або кольоровий) або жаккард
Де купити Matroluxe Futon 1 120х190
Сортувати
MatroLuxe Топпер-Футон 1 бязь нестеганая (1200х1900х40/белая) 0000046194 | 1 876 грн. |
MatroLuxe Топпер-Футон 1 бязь нестеганая (1200х1900х40/белая) 0000046194 | 1 943 грн. |
Матрац топпер MatroLuxe Topper-futon 1/Топер-футон 1 жакард 120х190 (00199 | 1 943 грн. |
Матрац MatroLuxe Topper-futon 1, бязь-жакард 120х190 | 1 705 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо