Матрац Matroluxe Futon 1 95х190
Фото 4 |
Модифікації Matroluxe Futon 1 30
Характеристики
Matroluxe Futon 1 95х190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Matroluxe Futon 1 95х190:
- Чохол — бязь (білий або кольоровий) або жаккард
Де купити Matroluxe Futon 1 95х190
Сортувати
MatroLuxe Топпер-Футон 1 бязь нестеганая (950х1900х40/белая) 0002109436 | 2 182 грн. |
Матрац топпер MatroLuxe Topper-futon 1/Топер-футон 1 жакард 95х190 (001997 | 1 376 грн. |
Матрац TOPPER-FUTON 1 (ТОПЕР-ФУТОН 1) 95x190 | 1 375 грн. |
Матрац топпер MatroLuxe Topper-futon 1/Топер-футон 1 жакард 95х190 (001997 | 1 376 грн. |
Топер Matroluxe Topper-futon 1 95х190 см (0019976266) | 1 378 грн. |
MatroLuxe Топпер-Футон 1 бязь нестеганая (950х1900х40/белая) 0002109436 | 2 182 грн. |
Топпер MatroLuxe Футон 1 95x190 | 2 628 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Topper FUTON 1 95x190 см | 1 378 грн. |
MatroLuxe Топпер-Футон 1 жаккард стеганый (950х1900х40) 0000046263 | 2 785 грн. |
Закрити
Рекомендуємо